Rap dünyasının yıldız ismi Ezhel, son dönemde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Alizade ile olan ilişki dedikoduları ve son hikaye paylaşımlarında tırnaklarıyla dikkat çeken Ezhel, takipçilerini şaşırttı.

Ezhel ve Alizade İddiaları

Ezhel, bir dönem magazinsel haberlerle gündeme gelmişti. Şarkılarıyla herkesin diline dolanan Ezhel, bir süre önce Berlin’e yerleşmişti. Şimdilerde turne için ülke ülke gezen Ezhel, sevilen şarkılarını hayranları için seslendirmeye devam ediyor.

Ezhel’in Hit Şarkıları

Ezhel’in Margiela, Nerdesin, İmkansızım, Felaket, Kazıdık Tırnaklarla gibi hit olmuş şarkıları, sosyal medyayı kasıp kavuruyor ve hala dinlenmeye devam ediyor.

Uzun Yaşamının Sırrını Cem Yılmaz'dan Uzun Yaşamının Sırrını Cem Yılmaz'dan

Ezhel ve Alizade’nin Aşk İddiaları

Bir diğer yandan, Ezhel’in yakın arkadaşı Alizade ile olan aşk iddiaları gündemde yer alıyor. Bu durum, Ezhel’i oldukça rahatsız ediyor. Başlangıçta kendi aralarında yaptıkları bir şaka olan ‘enişteniz’ muhabbeti, Ezhel’in annesi Ulya Turgut’u rahatsız etmiş ve bu ilişkiye onay vermediğini her fırsatta paylaşmıştı.

Ezhel’in Tırnakları

Gündem biraz duruldu derken, Ezhel’in yaptığı bir hikaye paylaşımında tırnaklarının dipleri takipçilerinin dikkatini çekti. Tırnak diplerinin siyah görünmesi, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Ezhel’in bu paylaşımı, takipçileri arasında büyük yankı uyandırdı.

Ezhel

Kaynak: Haber Merkezi