Esenyurt'ta yaşanan trajik olayda, 40 yaşındaki Ömer Avşar, eski karısı M.A.'yı sokak ortasında defalarca bıçakladıktan sonra intihar ederek yaşamına son verdi. Olay, gece saatlerinde Esenyurt Üçevler Mahallesi 926. Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, 4 çocuk sahibi olan Ömer Avşar, eski eşi M.A.'yı yaşadığı binanın kapısının önünde saldırarak defalarca bıçakladı.

Olayın ardından hemen polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı kadın, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ancak, Ömer Avşar, 904. Sokak'taki evinde intihar ederek yaşamına son verdi. Olayın haber alınması üzerine polis ve sağlık ekipleri, Ömer Avşar'ın evine yönlendirildi. Eve gelen olay yeri inceleme ekipleri, detaylı bir çalışma gerçekleştirdi.

Esenyurt'ta Eski Koca Dehşetiesenyurt'ta Eski Koca Dehşeti

İnceleme sonucunda Ömer Avşar'ın cansız bedeni, cenaze aracına konularak Adli Tıp Morgu'na götürüldü. Diğer taraftan, bıçaklanarak yaralanan M.A.'nın ise hastanede tedavisinin sürdüğü belirtildi. Yaşanan bu üzücü olay, çiftin geçmişteki ilişkisel sorunlarının bir sonucu olarak değerlendirilmekte.

İHA muhabirini öldüresiye darp etmişlerdi! Lütfü Türkkan’ın adamlarının tanığından savunma! İHA muhabirini öldüresiye darp etmişlerdi! Lütfü Türkkan’ın adamlarının tanığından savunma!

Esenyurt'ta Eski Koca Dehşeti2

Kaynak: İHA