54 yaşındaki Esra Ceyhan'ın son hali şoke etti! Görenler tanımakta zorlandı 54 yaşındaki Esra Ceyhan'ın son hali şoke etti! Görenler tanımakta zorlandı

Engin Polat'ın anneannesinin üzerine yaptığı şirkette 150 milyon liralık sahte fatura ortaya çıkmış, Polat ise bundan haberinin olmadığını ileri sürmüştü. Bu durumu ti'ye alan bir sosyal medya kullanıcısının Engin Polat taklidi sosyal medyada gündem oldu.

Bir kozmetik firmasıyla ticari ilişkisi ve bu firmada kesilen 150 milyon liralık sahte fatura sorusuna, o firma anneanneme ait diyen Engin Polat, "Anneanneme gelir olsun diye Dilan Polat A.Ş ile DP güzellik arasında bir franchise anlaşması yapılmıştır. DP güzellik firmasının işlerini vekaleten babam Sezgin Polat yürütmektedir, bu şirket ile başkaca bir bağımız yoktur" demişti.

O Konunun Parodisi

Bir sosyal medya kullanıcısı bu durumu ti'ye alarak video çekti. O videoda şunları söyledi:

"Sen bana onu elden gönder. Babannemin üçüncü şirketi açılıyor, elden vereceğim ya. Açıklamasız gönder. Alo babanne, sen sadece imza atacaksın geçen yaptığın gibi, üçüncü şirketi açacağız sana. Ya bir kamyon gül diyorum, nesini anlamıyorsunuz? Fatura elektrik faturası mı? Açıklamasız şekilde gönderin. Dedemin hesabından gelecek, sıkıntı yok."

O görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Kaynak: Kamer Durdu