Parfüm seçimi kişisel bir tercih olup, koku notaları ve fiyat bu konuda önemli bir rol oynar. Bargello parfümleri, yüksek kaliteli kokuları ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. İşte en çok satan ve beğenilen Bargello parfüm kodları:

En çok satan ve beğenilen Bargello parfüm kodları!

Bargello 122 Oriental – Hugo Boss Intense Muadili:

Ferah, turunçgil, çiçeksi, fresh ve odunsu notaları ile dikkat çeken bu parfüm, Hugo Boss Intense’in muadili olarak biliniyor.

Bargello 408 Floral – Versace Bright Crystal Muadili:

Balsamlı, pudralı, vanilya, sıcak baharat, beyaz çiçek ve odunsu notaları ile öne çıkan bu parfüm, Versace Bright Crystal’ın muadili olarak biliniyor.

Bargello 124 – Calvin Klein Beauty Muadili:

Amber, misk, beyaz çiçekler ve odunsu notaları ile dikkat çeken bu parfüm, Calvin Klein Beauty’nin muadili olarak biliniyor.

Bargello 115 – Armani Si Entense Muadili:

Mercedes-Benz'den A Milli Kadın Hentbol Takımı'na Destek! Mercedes-Benz'den A Milli Kadın Hentbol Takımı'na Destek!

Aromatik, meyveli, yeşil, hafif baharat, vanilya ve odunsu notaları ile öne çıkan bu parfüm, Armani Si Entense’in muadili olarak biliniyor.

Bargello 215 – Dior Jadore Muadili:

Yasemin, Afrika portakal çiçeği, ylang-ylang ve sümbül notaları ile dikkat çeken bu parfüm, Dior Jadore’un muadili olarak biliniyor.

Bu Bargello parfümleri, hem kaliteli kokuları hem de uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Kendi zevkinize uygun bir Bargello parfümü seçerek, hem bütçenizi koruyabilir hem de favori kokularınızdan vazgeçmek zorunda kalmazsınız.

Kaynak: Kamer Durdu