Geçen yıl 23 Ekim günü Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde Donanma Caddesi'nde dehşet verici bir olay yaşandı. Emekli uzman çavuş Nevzat Acar, 8 ay önce boşandığı eşi Züleyha Acar'ın (47) evine silahla girdi. Eve giren Acar, kızı Nurseda Acar (23) ve oğlu Oğuz Can Acar (26)'ı silahla yaraladıktan sonra, anneleri Züleyha Acar'ı da vurarak int*har etti.

A W231695 04

8 Aylık Bir Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Polis olay yerine ulaştığında, Oğuz Can Acar'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan Nevzat Acar ile Züleyha Acar da kısa süre içinde yaşamlarını yitirdi. Ağır yaralanan Nurseda Acar ise Kocaeli Şehir Hastanesi'nde 8 aylık bir yaşam mücadelesi verdikten sonra hayatını kaybetti.

A W231695 02

Esenyurt'ta Restorana Silahlı Saldırı: Bir Kişi Hayatını Kaybetti Esenyurt'ta Restorana Silahlı Saldırı: Bir Kişi Hayatını Kaybetti

Tabutuna Gelinlik Duvağı Örtüldü

Nurseda Acar'ın cenazesi hastanenin morgundan alınarak Çaycuma ilçesine getirildi. Evlilik hazırlıkları yaptığı öğrenilen Nurseda Acar'ın cenazesi, helallik alındıktan sonra evinin önünde kılınan cenaze namazının ardından annesi ve ağabeyinin yanına defnedildi. Nurseda'nın tabutuna gelinliğinin duvağı örtüldü.

Kaynak: İHA