Bugün hava nasıl olacak? 19 Temmuz Cuma Antalya Burdur Isparta Muğla hava durumu Bugün hava nasıl olacak? 19 Temmuz Cuma Antalya Burdur Isparta Muğla hava durumu

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi, Elazığ'da yaşanan şiddet olayına sert tepki gösterdi. Oda, üyesi olan TEİAŞ 13. Bölge Müdürlüğü'nde Koruma Sistemleri Mühendisi olarak çalışan Barış Özbey'in bir teknisyen tarafından darp edildiği olayı kınadı.

Antalya İKK'dan Beklenen Açıklama! "Falezlere Sahip Çıkın" Antalya İKK'dan Beklenen Açıklama! "Falezlere Sahip Çıkın"

Meslektaşa Destek

Yapılan açıklamada, ‘Elektrik Mühendisleri Odası Üyesi, Elazığ TEİAŞ 13. Bölge Müdürlüğü'nde Koruma Sistemleri Mühendisi olarak görev yapan meslektaşımız Barış Özbey, aynı işyerinde çalışan bir teknisyen tarafından kendi odasında darp edilmiştir. Üzülerek öğrendiğimiz kabul edilemez bu şiddet olayı adli makamlara yansımış ve TEİAŞ tarafından da konunun soruşturulmaya başlandığı bilgisi edinilmiştir. Meslektaşımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz. Gerekçesi ne olursa olsun hiçbir şiddet olayı kabul edilemez; meslektaşımıza karşı işlenen bu suç cezasız kalmamalıdır. Elektrik Mühendisleri Odası olarak konunun takipçisi olacağımızı, bu süreçte üyemizin yanında olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız’ ifadelerine yer verildi.

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Elazığ'daki şiddet olayına tepki gösterdi

Muhabir: Tayfun Akyatan