Yasak Elma dizisinin başarılı oyuncusu Eda Ece ve ünlü basketbolcu Buğrahan Tuncer çifti, evliliklerinden sonra heyecan verici bir bebek müjdesiyle sevenlerini sevindirdi. Çift, bebeğin cinsiyetini öğrendikten sonra bu sevinci sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Afra Saraçoğlu’nun Evi Hırsızların Hedefi Oldu: Ünlü Oyuncu Büyük Şok Yaşadı Afra Saraçoğlu’nun Evi Hırsızların Hedefi Oldu: Ünlü Oyuncu Büyük Şok Yaşadı

eda ece 1

Eda Ece Kimdir?

Eda Ece, 20 Haziran 1990 tarihinde İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine Pis Yedili dizisiyle başlayan Ece, İnadına Aşk, Yeni Gelin, Yasak Elma gibi projelerde yer aldı. Yıldız karakteriyle Yasak Elma dizisindeki performansıyla geniş kitleler tarafından tanındı.

eda ece 2

Buğrahan Tuncer Kimdir?

Buğrahan Tuncer, 12 Nisan 1993 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Basketbol kariyerine 10 yaşında başlayan Tuncer, Anadolu Efes, Darüşşafaka, Banvit gibi takımlarda forma giydi. 2019 yılında Fenerbahçe Beko'ya transfer olan başarılı şutör gard, aynı zamanda milli takımda da görev aldı.

eda ece 3

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Nasıl Tanıştı?

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer, 2019 yılında bir arkadaş ortamında tanıştı. İlk görüşte birbirlerine aşık olan çift, kısa sürede sevgili oldu. İlişkilerini sosyal medyada paylaştıkları romantik fotoğraflarla duyurdular. Bir yıl sonra da evlenmeye karar verdiler.

eda ece 4

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Nasıl Evlendi?

27 Haziran 2020 tarihinde muhteşem bir düğünle evlenen Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çifti, romantik anlarını sosyal medyada paylaştı. Eda Ece'nin beyaz gelinliği ve Buğrahan Tuncer'in siyah damatlığıyla dikkat çeken düğünleri, yakın dostları ve aileleriyle birlikte gerçekleşti.

eda ece 5

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Bebek Bekliyor

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer, evlendikten birkaç ay sonra hamile olduklarını açıkladılar. Çift, bebeklerinin sağlıklı olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini söylediler. Eda Ece, hamileliğinin 4. ayında olduğunu ve bebeğini kucağına alacağı günü sabırsızlıkla beklediğini ifade etti.

eda ece 6

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer’in Bebeğinin Cinsiyeti Nedir?

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çifti, bebeğin cinsiyetini öğrendiklerinde bu sevinci sosyal medyadan paylaştı. Yaptıkları duyuruyla bir kız bebek beklediklerini hayranlarına müjdelediler. Eda Ece, "Hayatımızın en güzel haberi. Kızımız geliyor" notuyla pembe balonlarla süslenmiş bir fotoğraf paylaştı. Buğrahan Tuncer de, "Kız babası oluyorum" mesajıyla sevincini takipçileriyle paylaştı.

Bu mutlu habere sevenleri ve dostları da tebrik mesajları ile yanıt verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ