Antalya merkezli CW Enerji, Almanya'nın Münih şehrinde 19-21 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Intersolar Europe Fuarı'nda son teknoloji enerji çözümlerini tanıtacak.

Eşgüdüm Kurulu'ndan Sert Tepki: Yaşam Hakkını Savunmayan Bu Yasa Değişikliğini Kabul Etmiyoruz! Eşgüdüm Kurulu'ndan Sert Tepki: Yaşam Hakkını Savunmayan Bu Yasa Değişikliğini Kabul Etmiyoruz!

CW Enerji Almanya’da Ürünlerini Sergileyecek

CW Enerji, 19-21 Haziran tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleşecek olan Intersolar Europe Fuarı’nda yerini alacak. Bu önemli etkinlikte, firma yenilikçi ürünlerini ve çözümlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

Fuarda Neler Sunulacak?

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, fuar öncesi yaptığı açıklamada, firmanın hem ulusal hem de uluslararası fuarlarda güçlü bir şekilde yer aldığını vurguladı. Sarvan, "CW Enerji olarak 19-21 Haziran tarihleri arasında Almanya'nın Münih şehrinde düzenlenecek olan Intersolar Europe Fuarına da katılım sağlayacağız. Fuar için hazırlıklarımızı tamamladık. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte ziyaretçilerimize ürünlerimizi detaylı bir şekilde anlatacak ve sektörel gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Sektör paydaşlarımızı ve tüm katılımcıları Münih Uluslararası Kongre Merkezi’nde (ICM) gerçekleşecek olan fuarda Hall:1’de bulunan 360 no’lu standımıza bekliyoruz" dedi.

Yenilikçi ve Milli Ürünler Göz Dolduracak

Sarvan, her yıl katıldıkları Intersolar Europe Fuarı'nın önemine değinerek, "Yenilenebilir enerji sektörü gelişmeye çok açık bir alan. Fuarlarda bu alandaki gelişmeleri yakından görme fırsatımız oluyor. CW Enerji olarak son teknoloji ile ürettiğimiz ürünlerimizi Intersolar Europe Fuarı’nda sergileyeceğiz. Alanında uzman ekibimizle birlikte yine oldukça güzel bir fuara imza atacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

Türkiye’nin Enerji Potansiyeli Uluslararası Arenada

Sarvan, yerli ve milli ürünlerini geniş bir yelpazede katılımcılara tanıtacaklarını belirterek, Türkiye’nin yenilenebilir enerji sektöründeki gücünü ve potansiyelini uluslararası arenada sergilemenin gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Kaynak: CW Enerji/ Bülten