CHP Parti Meclisi’nin Tüzük Kurultayı Kararı: Tarihin Netleşecek CHP Parti Meclisi’nin Tüzük Kurultayı Kararı: Tarihin Netleşecek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) mitinglerinde genel başkanları anons etmesiyle tanınan Barış Bozkurt, 29 yıl boyunca hizmet ettiği partisine “Hoşçakal baba ocağı, Hoşçakal büyük ailem” diyerek veda etti.

Veda Mesajı

Bozkurt, veda mesajında şunları söyledi: “Rahmetli Babam Yalçın Bozkurt’un Merhum Genel Başkanlar İsmet İnönü ile başlayıp Bülent Ecevit, Erdal İnönü ve Deniz Baykal ile devam eden 21 yıllık CHP ve SHP’de çalışma hayatından sonra bana emanet ettiği SHP ve CHP’de 29 yıl boyunca Sn. Murat Karayalçın, Sn. Hikmet Çetin, Sn. Altan Öymen, Merhum Deniz Baykal ve Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ile devam eden çalışma hayatım son buldu. BABA ocağım Cumhuriyet Halk Partisi’ne veda etmenin burukluğunu ve bu büyük ailenin bir ferdi olmanın onurunu tüm hayatım boyunca yaşayacağım. Hoşçakal BABA ocağı, Hoşçakal büyük ailem.”

Barış Bozkurt Kimdir?

Henüz 16 yaşındayken ses teknisyeni olarak CHP Genel Merkezi’nin kapısından içeri giren ve uzun bir süredir partide sunuculuk yapan Barış Bozkurt, CHP ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Kaynak: Kamer Durdu