2022 yılında ilk sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkan dizi, büyük beğeni topladı ve ikinci sezonu için sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

Melikgazi'de tarih ve kültür yeniden hayat buluyor Melikgazi'de tarih ve kültür yeniden hayat buluyor

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin merakla beklenen ikinci sezonu 7 Aralık 2023 tarihinde BluTV'de başlıyor. Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan ve Evliya Aykan, Ayça Eren ve Güven Kıraç gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin yeni sezonunda Devrim Yakut, Alper Kut ve Sergen Deveci de kadroya dahil oldu. 

İkinci bölüm 14 Aralık, üçüncü bölüm ise 21 Aralık tarihinde izleyiciler ile buluşacak. Başarılı dizinin yeni sezonda yayınlanacak bölüm tarihleri şu şekilde:

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 1. bölüm: 7 Aralık 2023
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 2. bölüm: 14 Aralık 2023
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 3. bölüm: 21 Aralık 2023
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 4. bölüm: 28 Aralık 2023
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 5. bölüm: 4 Ocak 2024
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 6. bölüm: 11 Ocak 2024
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 7. bölüm: 18 Ocak 2024
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 8. bölüm: 25 Ocak 2024

Harun geri dönüyor mu ?

Diğer yandan ise Behzat Ç.'de Harun'u canlandıran Fatih Artman da yeni sezonda yer almayacak. Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman hakkında yaptığı açıklamada, 'Fatih oynamak istemiyor demek ki ama bizim Fatih'in kendi inisiyatifi oynasa güzel olurdu ama anlıyorum da yarattığınız karakteri 10 yıl sonra yeniden gündeme getirmek akıllı işi değildir o konuda endişe de duymuş olabilir. Güçlü oyuncu olsa güzel olur' diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ