Erkeklerin çekici olabildiği durumlar vardır, ancak bazıları zamanla ilişkilerde tehlikeli olabilir. İşte aşık olunmaması gereken erkek tipleri:

Ceren Özdemir Ölümünün 4. Yılında Anıldı! Ceren Özdemir Ölümünün 4. Yılında Anıldı!

Bekar Olmaktan Mutlu Erkekler

Bu erkekler genellikle çok nazik biriymiş gibi kendini gösterir. Ancak bu erkekler genellikle bekar olmaktan çok mutlu olurlar ve ciddi ilişkilere ayıracak zamanları yoktur.

Hemen Evlenmeye Karar Verenler

Bu tür bir adam her zaman ilk fırsatta evlenmeye hazırdır. Romantizm ve balayı aşaması sona erdiğinde, gözlerini diktikleri yeni bir kişi için harekete geçirebilirler.

Parası Varmış Gibi Davrananlar

Bu erkekler genellikle hayattaki pahalı zevklerini, kıyafetlerini, aksesuarlarını, partilerini vs. göstererek karşısındaki kadını etkilemeye çalışır. Ancak gerçekte paraları yoktur.

Annesine Aşırı Düşkün Olanlar

İnsanların aile bağlarının güçlü olması çok özel ve güzeldir. Ancak bazı erkekler annelerine aşırı düşkünlükleriyle partnerlerini ihmal edebiliyorlar.

Asla Ciddi Olmayanlar

İlişkiler her zaman sorunsuz ve muhteşem ilelemez. Bazen sorunlarla mücadele etmeniz gerekebilir. Ancak bazı erkekler ciddi olmak konusunda pek başarılı olamazlar. Bu tür bir adam maceralara, gezilere çıkmaya ve sıkı partiler yapmaya her zaman hazırdır. Ancak ciddi bir durumda size asla yardım etmezler. Çünkü ciddi durumları nasıl yönetmeleri gerektiğini bilmezler.

Kaynak: Kamer Durdu