9 Kasım Perşembe akşamı izleyicilerle buluşan "Bir Derdim Var" dizisi, Birce Akalay ve Mert Fırat'ın başrollerini üstlendiği etkileyici bir hikaye sunuyor. İlk bölümüyle dikkat çeken dizi, karakterler ve konusuyla merak uyandırdı.

Bir Derdim Var Oyuncu Kadrosu

Başrollerde Birce Akalay ve Mert Fırat'ın performanslarıyla öne çıkan "Bir Derdim Var" dizisinde, deneyimli isimlere Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar ve Muhammet Uzuner eşlik ediyor. Ayrıca, genç yetenekler Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu da dizinin renkli kadrosunu tamamlıyor.

Duygusal Bir Yolculuk: "Bir Derdim Var"

Sinema konser ve tiyatro harcamaları aile başına sadece 78 lira Sinema konser ve tiyatro harcamaları aile başına sadece 78 lira

Ergenlik dönemindeki gençlerin karmaşık ve hassas dünyasını mercek altına alan dizi, izleyicilere duygusal bir yolculuk vaat ediyor. Karakterler arasındaki ilişkilerin ve yaşanan olayların işleniş biçimiyle dikkat çeken yapım, seyirciyi içine çekmeyi başarıyor.

F-Qodu2Lnk6CS06PlbvvXg

Müziklerin Ustaları: Aytekin Ataş ve Mor ve Ötesi

"Bir Derdim Var" dizisinin etkileyici müziklerini Aytekin Ataş besteliyor. Ayrıca, Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Mor ve Ötesi, bu projede müzik süpervizörlüğü görevini üstleniyor. Müziklerin, dizinin duygusal atmosferine katkı sağlaması bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi