Kadın Futbol Süper Ligi'nin 26. haftasında Beşiktaş, Fenerbahçe'yi Gaziosmanpaşa Halit Kıvanç Şehir Stadı’nda ağırladı. Mücadele sonunda Beşiktaş, rakibini 4-2'lik skorla mağlup ederek önemli bir galibiyet elde etti.

Altın Mimir'den Önemli Açıklama

Karşılaşmanın ardından Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Altın Mimir ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Işıl Zeybek, basın mensuplarına konuştu. Mimir, kadınların futbolun içinde aktif rol alması gerektiğine vurgu yaparak, 'İşte Beşiktaş bu. Çok heyecanlıyız. Dün akşam oynanan basketbol maçının ardından bugün kızlarımızın gösterdiği performans bizi çok mutlu etti. Bütün kadınlarımıza sesleniyoruz, futbolun içinde olun. Hakem olun, futbolcu olun, yönetici olun. Futbolcularımız bizi gururlandırdı bugün, teşekkür ediyoruz' diye konuştu.

Antalya'dan Kadınlara Destek! Antalya'dan Kadınlara Destek!

Işıl Zeybek: 'Kızlarımız Daha Güzel Sonuçlara İmza Atacak'

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Işıl Zeybek ise mücadelenin keyifli geçtiğini belirtti. Zeybek, 'Bir derbi maç oynadık. Çok keyifli bir mücadele oldu. Kazanmak da güzeldi. Eminiz kızlarımız daha güzel sonuçlara imza atacak. Her zaman yanlarındayız. Kadın taraftarlarımızı da tribünlere davet ediyoruz' diye konuştu.

Kaynak: İHA