Faiz oranları, Merkez Bankası'nın 5. kez faiz artırımı kararının ardından hızla yükselişe geçti. Mevduat hesaplarına uygulanan faiz oranları, Merkez Bankası'nın Politika Faizindeki artışla birlikte zirveye çıktı.

Yatırımcı Tercihleri Değişiyor

Bu gelişmeler sonrasında, birçok yatırımcının tercihleri değişti. Yatırımcılar, en yüksek faiz oranını sunan bankayı bulmak için araştırmalarını sürdürüyor. Bankalar ise faiz kampanyalarıyla müşterilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

ING-Bank-282-TL-Taksitle-10000-TL-İhtiyaç-Kredisi

2024 asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zam oranı tahminleri 2024 asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zam oranı tahminleri

ING Bank'tan Yüzde 40 Hoş Geldin Faizi

ING Bank, resmi internet sitesi üzerinden duyurduğu faiz kampanyasıyla dikkat çekiyor. Kampanyaya göre, e-Turuncu Hesabını ilk kez açanlar yüzde 40 güncel Hoş Geldin Faizi'nden yararlanabilecek.

Esnek Kullanım İmkanı

Bankadaki parayı istenilen zaman yatırıp çekebilme imkanı sunan kampanya, iş günleri içinde 17.00'den önce yatırılan parada aynı gün faiz kazanmaya başlama avantajı sağlıyor.

Detaylar ING Bank Resmi İnternet Sitesinde

Hoş geldin faizi kampanyası kapsamında, 100 bin TL için 90 gün vade sonunda 8 bin 420 TL faiz kazanma fırsatı sunuluyor. e-Turuncu Hesap, günlük faiz kazandıran bir mevduat hesabı olarak öne çıkıyor.

e-Turuncu Hesap Nasıl Açılır?

e-Turuncu Hesap sadece dijital kanallardan (ING Mobil, ING İnternet Şubesi, ing.com.tr, Telefon Bankacılığı veya ATM) açılabiliyor. Kampanyanın detaylarına bankanın resmi internet sitesinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: Nihat Saraç