Eski Türkiye Güzeli ve ünlü model Azra Akın, ikinci kez hamile olduğunu duyurdu. Akın, 2017 yılında Atakan Koru ile evlenmiş ve 2018 yılında ilk çocukları Demir’i dünyaya getirmişti.

Hamilelik Haberi

Akın, Pazar Sürprizi programına konuk oldu ve 4 aylık hamile olduğunu açıkladı. “Kendimizi çok şanslı hissettik ve şükrettik. Ağustos ayında ailecek çıktığımız yaz tatilinde aldım haberi. Hemen bütün aileye açıklama heyecanı hissettim” dedi.

Onlyfans Fenomeni Merve Taşkın Türkiye'yi Geride Bıraktı! Merve Taşkın, Nereye Taşındı? Onlyfans Fenomeni Merve Taşkın Türkiye'yi Geride Bıraktı! Merve Taşkın, Nereye Taşındı?

Bebeğin Cinsiyeti

Bebeğinin cinsiyetinin belli olduğunu ancak öğrenmek istemediklerini söyleyen Akın, “Doktorumuz cinsiyeti biliyor ama biz bilmek istemiyoruz. Demir’in hamileliğinde olduğu gibi doğumda öğrenmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Hamilelik Süreci

Hamileliğin ilk 3 haftası zor geçtiğini belirten Akın, “Yorgun bir dönem geçirdim. İsteksizlik, olumsuz bir ruh hali ve depresyon hali yaşadım ama son birkaç haftadır gayet iyiyim” diye konuştu.

Kaynak: Kamer Durdu