Antalya at yarış tahminleri belli oldu Antalya at yarış tahminleri belli oldu

Örnekkent Mahallesi'nde bulunan Aliağa Spor ve Yaşam Merkezi'nin yarı olimpik havuzunda düzenlenen yarışmada, 7 kulüpten 348 lisanslı 7-14 yaş arası genç yüzücü, birbirleriyle kıyasıya mücadele etti.

AW079813_01

Aliağa için önemli bir adım

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, dereceye giren sporculara ödül ve madalyalarını takdim etti. Yarışma sonrasında düzenlenen törende konuşan Başkan Acar, Cumhuriyet'in 100. yılını kutlamaktan duyduğu mutluluğu ve gururu paylaştı. Ayrıca, geçtiğimiz yılın aralık ayında temeli atılan ve bu yıl ekim ayında faaliyete geçirilen Aliağa Spor ve Yaşam Merkezi'nde gerçekleşen yarışmanın Aliağa için önemli bir adım olduğunu vurguladı.

AW079813_02

Sporun gelişimi adına önemli bir etkinlik

Katılan kulüplerden Okyanus Koleji Spor Kulübü Antrenörü Serhat Sezersan, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'a ve belediye çalışanlarına teşekkür ederek organizasyonun başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğini ifade etti. Mavi Kulaçlar Spor Kulübü Başantrenörü Deniz Öztürk Acuner ise Aliağa'da yüzme sporunun gelişimi adına önemli bir etkinliğin düzenlendiğini belirterek, sporcuların ulaşımı, beslenmesi ve diğer ihtiyaçlarının düşünüldüğünü söyledi.

AW079813_03

Başkan Acar, kulüplere ve sporculara teşekkür ederken, çocuklara eğitim ve spor hayatlarında başarılar diledi. Ayrıca, Aliağa Spor ve Yaşam Merkezi gibi tesislerin artmasını temenni etti. Organizasyon, katılımcıların ve ailelerin heyecanlı anlar yaşadığı tatlı bir rekabetin ardından, sporcuların elde ettiği başarılarla sona erdi.

AW079813_04

Kaynak: İHA