Antalya'da korkutan yangın Antalya'da korkutan yangın

Arnavutköy Hadımköy Ömerli Mahallesi’nde yaşanan talihsiz bir kaza, mahalle sakinlerini yasa boğdu. Bir polis komiseri, evinin balkonunda lamba değiştirmeye çalışırken dengesini kaybederek 11. kattan düşerek hayatını kaybetti.

Komiserin Dengesi Kaydı, Site Sakinleri Şokta

Olay, öğleden sonra saat 15.30 sıralarında meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadelerine göre, Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Büro Amirliğinde görevli olan komiser Şenol Özcan, balkonunda lambayı değiştirmek için merdivene çıkmıştı. Dengesini kaybeden Özcan, aşağı düştü.

Sağlık Ekiplerinin Tüm Çabalarına Rağmen Kurtarılamadı

Site sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine hızla polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan komiser Özcan’a sağlık ekipleri tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay Yeri İnceleme Ekipleri Soruşturma Başlattı

Kazanın nasıl meydana geldiğini belirlemek üzere olay yeri inceleme ekipleri dairede detaylı araştırmalar yaptı. Olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Site Sakini Aktaş: “Elim Bir Kaza Sonucu Kaybettik”

Site sakini Aykut Aktaş yaşananları şöyle anlattı: “Şenol komiserimiz evinde yalnızken balkonundaki lambasını değiştirmek istemiş. Aldığımız bilgiye göre bir denge kaybı yaşayarak 11. kattan düşmüş. Kendisi benim de yakından tanıdığım biriydi. Sitemizde yaşanan bu elim kaza sonucu onu kaybettik. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.”

Kaynak: İHA