Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, kadrosunu genişletiyor. Diziye, birçok başarılı projede yer alan yakışıklı oyuncu Pamir Pekin, “Komiser Mehmet” karakteri ile katılıyor.

Pamir Pekin Kimdir?

Serenay Sarıkaya Tarkan Sözünü Tuttu Serenay Sarıkaya Tarkan Sözünü Tuttu

Pamir Pekin, Türkiye’de tanınan bir oyuncu. Birçok başarılı projede yer aldı ve şimdi de Arka Sokaklar’ın kadrosuna katılıyor. Pekin, “Komiser Mehmet” karakterini canlandıracak.

Pamir Pekin’in Düşünceleri

Pekin, 653. bölümde sürpriz bir karakter ile izleyici ile buluşacak. 18 sezon boyunca ekrana gelen dizide, usta oyuncularla bir arada olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi. Pekin, “Uzun zamandır birlikte çalışan bu renkli ve başarılı ekibe dahil olmak benim için çok heyecanlı. Yeni maceralar için hazırım. Türkiye’de bir dizinin bu kadar uzun süre yayında kalması ve böyle başarılı olması nadide bir durum. Polis karakterini canlandırmak ayrı güzel ama bu karakterin hikayesi beni ayrıca cezbetti. Hepimiz diziyle beraber büyüdük, olgunlaştık diyebilirim.” dedi.Arka Sokaklar’a Yeni Bir Yüz: Komiser Mehmet

Arka Sokaklar, hayatın içinden karakterleri ve toplumsal olaylara duyarlılığıyla dikkat çeken bir dizi. Pekin’in katılımıyla, dizi daha da renklenecek gibi görünüyor.

Kaynak: Kamer Durdu