Antalya’da, kırmızı ışıkta bekleyen bir otomobile arkadan çarpan sürücü, aracını terk ederek olay yerinden kaçtı. Bu, aynı yerde son üç gün içinde meydana gelen ikinci benzer olaydı.

İzmir'in hayalet nişancısı gözaltında! İzmir'in hayalet nişancısı gözaltında!

Kaza Detayları

Alanya-Manavgat D-400 Karayolu’nda bulunan Kızılağaç kavşağında meydana gelen kazada, Onur Kaya’nın kullandığı 07 BCY 860 plakalı araca, aynı istikamette seyir halinde olan Ahmet B.'nin kullandığı 07 AJF 452 plakalı otomobil arkadan çarptı. Kazada, Onur Kaya ile araçtaki Durmuş Kaya ve Mehmet Kaya yaralandı.

Sürücü Olay Yerinden Kaçtı

Çarpan otomobil, kazadan sonra yaklaşık 200 metre ileride yoldan çıkıp araziye saplandı. Ancak sürücü Ahmet B., otomobilini bırakarak olay yerinden kaçtı. Yaklaşık 14 saat sonra Ahmet B., Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakoluna geldi.

Aynı Yerde İkinci Kaza

Bu kaza, aynı yerde son üç gün içinde meydana gelen ikinci benzer olaydı. Önceki kazada da, kırmızı ışıkta bekleyen bir araca arkadan gelen bir araç çarpmıştı. Bu önceki kazada da, araç sürücüleri yaralanmış ve arkadan çarpan aracın sürücüsünün 1,95 promil alkollü olduğu belirlenmişti.

Bu olaylar, trafik güvenliği konusunda ciddi endişeleri gündeme getiriyor ve yetkililerin bu konuda daha fazla önlem alması gerektiğini gösteriyor.

Kaynak: İHA