ATV’nin sevilen programı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'te gündeme gelen isim, Antalya'da motokurye olan Ali Diken oldu.

Ali Diken Kimdir ve Ne Oldu?

32 yaşındaki motokurye Ali Diken, 34 gündür kendisinden haber alınamıyor. Mesleğinde aktif olan Diken’in kayboluşu, ailesi ve çevresi tarafından endişeyle karşılanıyor.

Ali Diken Nerde Kayboldu?

Ali Diken Antalya'da kayboldu.

Anne Müge Anlı’nın Arayışı

Ali Diken’in annesi Müge Anlı, oğlunun uzun süredir haber alınamaması üzerine kayıp başvurusunda bulundu. Anne Anlı, oğlunun izini sürmek ve ona ulaşabilmek adına girişimlerde bulunuyor.

Son Görüldüğü Yer Neresi?

Ali Diken’in en son görüldüğü yer bir akaryakıt istasyonu olarak belirlendi. Ancak, Diken’in buradan sonra nereye gittiği ve neden kaybolduğu henüz bilinmiyor.

Cinayet Şüphesi: Ali Diken’in Akıbeti Belirsiz

Ali Diken’in cinayete kurban gitmiş olabileceği düşünülüyor. Kaybolduğu tarihten bu yana herhangi bir irtibat kurulamamış olması ve son olarak akaryakıt istasyonunda görülmüş.

Antalya'da Kayıp! Müge Anlı’da Ali Diken Olayı: Ali Diken'i Kim Öldürdü? İkinci Ceset Kimin?

Manavgat'ta Alkollü Sürücü Terörü! Karım Üflesin! Manavgat'ta Alkollü Sürücü Terörü! Karım Üflesin!

Zeynel Ne Saklıyor?

Zeynel, Ali Diken'in yakın arkadaşı olduğu ve konuşamalarında şüpheli hareketleri olduğu iddia edildi.

Ali Diken'i Kim Öldürdü?

Ali Dikeni Zeynel Öldürdü.

Ali Diken Nasıl Öldü?

Arkadaşı Zeynel Ali Diken'i Döverek Öldürmüş.

Antalya'da Kayıp! Müge Anlı’da Ali Diken Olayı: Ali Diken'i Kim Öldürdü? İkinci Ceset Kimin?

Antalya’da Kayıp Kuryenin Cesedi Nerde ?

Antalya’da 36 gün önce kaybolan motokurye Ali Diken’in cinayete kurban gittiği ve cesedinin toprağa gömülü olduğu ortaya çıktı.

Kayıp Kurye Ali Diken Ne Zaman Kayboldu?

Ali Diken, 20 Aralık 2023 Çarşamba günü motosikletiyle birlikte Antalya’dan kayboldu. Annesi ve yengesi, 32 yaşındaki Ali Diken’i aramak için bir televizyon programı ekibinden yardım istedi.

Antalya'da Kayıp! Müge Anlı’da Ali Diken Olayı: Ali Diken'i Kim Öldürdü? İkinci Ceset Kimin?

Ali Diken'in Katili Kim?

Televizyon programına katılan Z.B., şüpheli tavırlarının ardından gözaltına alındı. Cinayet şüphesi üzerine gözaltına alınan Z.B., sorguda Ali Diken’in gömüldüğü yeri itiraf etti.

Antalya’da Kayıp Kuryenin Cesedi Nerde Bulundu?

Şüpheli, yer göstermesi için Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından cesedin gömüldüğü Aksu ilçesi Kundu Mahallesi Sahil Caddesi’ndeki boş araziye götürüldü. Şüphelinin gösterdiği yerde yapılan aramada bir cesede ulaşıldı.

Zeynel'in gösterdiği Kadın Cesedi Kimin? İkinci Ceset Kimin?

Zeynel B.'nin gösterdiği yerde yapılan arama sonucunda, battaniyeye sarılı 26 yaşındaki Zeynep E.A.'ya ait ceset bulundu. Ceset, savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılarak otopsi için incelenecek.

Zeynep kim ? Zeynel Niye Öldürdü?

Şüpheli (Z.B) nin baldızı (Z.E.A.) 'ya ait olabileceği değerlendirilen ceset bulunmuştur. Zeynel'in Neden öldürdüğü hala bilinmemektedir.

Ali Diken cinayetinde şok gelişme! Battaniyeye sarılı ikinci ceset bulundu Ali Diken cinayetinde şok gelişme! Battaniyeye sarılı ikinci ceset bulundu

Kaynak: Kamer Durdu