İşitme Engelliler Futsal A Milli Erkek Takımı, Erzurum’da düzenlenecek olan Deaflympics İşitme Engelliler Kış Olimpiyat Oyunlarına katılmak üzere Manavgat’ta kamp yapıyor.

Prometeon Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Resmi Sponsoru Oldu Prometeon Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Resmi Sponsoru Oldu

Manavgat’ta Kamp

Bu yıl Türkiye’nin ev sahipliğinde 2-12 Mart tarihlerinde Erzurum’da 20.'si düzenlenecek olan Deaflympics İşitme Engelliler Kış Olimpiyat Oyunlarına katılacak olan İşitme Engelliler Futsal A Milli Takım, şampiyona öncesindeki ilk hazırlık kampını Manavgat’ta gerçekleştiriyor.

Teknik Sorumlu Ersan Tolukan

İşitme Engelliler Futsal A Milli Takımı Teknik Sorumlusu Ersan Tolukan, Manavgat’ın kendileri için uğurlu olduğunu belirtti. “Manavgat’ta yaptığımız kamp sonrasında katıldığımız tüm şampiyonalarda istediğimiz sonuçları aldık. Artık Manavgat bizim için vazgeçilmez bir hale geldi. 24 kişilik geniş kadromuzla çalışmalarımızı İlçe Spor Müdürlüğü Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu’nda sürdürüyoruz. Çok iyi bir çalışma ortamı var.”

Gelecek Planlar

“Bundan sonraki kampımız Ankara’da olacak. Milli takımımız 14 kişilik asıl kadrosuyla Erzurum’da son kampını gerçekleştirecek ve turnuvaya katılacak. Her zaman olduğu gibi bu şampiyonada da hedefimiz şampiyonluktur” diye ekledi Tolukan.

Kaynak: İHA