Antalya'da sabah saatlerinde yaşanan kavga sonrası parkta bir kişinin cansız bedeni bulundu. Olayın cinayet olabileceği şüphesiyle geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Sabah Kavgası Sonrası Gizemli Ölüm

Antalya, Muratpaşa ilçesinde yer alan Yavuz Özcan Parkı, sabah saatlerinde yaşanan kavga sonrası gizemli bir ölüme sahne oldu. Saat 12.30 sıralarında parkta hareketsiz yatan bir kişinin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Üzerinden kimlik çıkmayan, 30-35 yaşlarında olduğu tahmin edilen ve parkta yaşadığı öğrenilen şahsın vücudunda darp izleri tespit edildi.

Cinayet Şüphesi Üzerinde Duruluyor

Olay yerine sevk edilen Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şahsın bulunduğu noktadan 20 metre mesafede kan ve sürüklenme izleri tespit etti. Aynı şahsın, bir saat önce parkın üst kısmında kimliği belirsiz bir kişi ile kavga ettiği bilgisine ulaşıldı. Ekipler, kavgaya karışan diğer şahsı bulmak için güvenlik kameralarını incelemeye aldı ve görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu.

Antalya Aksu'da Orman Yangını Çıktı Antalya Aksu'da Orman Yangını Çıktı

Delil Arama Çalışmaları

Parkta geniş çaplı delil arama çalışmaları başlatan Olay Yeri İnceleme ekipleri, birçok noktada kan izleri ve şahsa ait eşyalar buldu. Sabah saatlerinde kavgayı ayıran Kutay Büyükçınar, cesedi bir turistin bulduğunu belirterek, “Sabah 09.00-09.30 arasında tuvaletin temizliğini yapmak için gittim. Tuvalete girmek istedim ama içeride kavga vardı. Kavgayı ayırdık, sonra ikisi birlikte aşağı bölüme geçtiler. Sonrasını görmedim. Yabancı bir turist buldu cesedi” dedi.

Adli Tıp Kurumu'na Kaldırıldı

Olay Yeri İnceleme ve Savcılık incelemelerinin ardından, kimliği belirsiz şahsın cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayın aydınlatılması için çalışmalarını sürdürüyor

Kaynak: İHA