Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde düzenlenen "07.07 Dünya Antalyasporlular Günü" etkinliği, büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Resmi Gazete'de Yeni Karar! 17 Temmuz 2024 Çarşamba Bugünün Kararları Neler? Resmi Gazete'de Yeni Karar! 17 Temmuz 2024 Çarşamba Bugünün Kararları Neler?

Boğaçayı Köprüsü'nde Büyük Buluşma

Konyaaltı ilçesi Boğaçayı Köprüsü'nde gerçekleştirilen organizasyona, Antalya Valisi Hulusi Şahin, Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, diğer yetkililer ve çok sayıda taraftar ile vatandaş katıldı. Etkinlikte DJ eşliğinde şarkılar ve marşlar söylenirken, şarkıcı Melis Fis ve Çakal sahne aldı.

Meşaleler ve Havai Fişeklerle Muhteşem Kutlama

Programın sonunda Boğaçayı Köprüsü etrafında toplanan taraftarlar, meşaleler yakarak ve havai fişek gösterileriyle kutlamaları doruğa çıkardı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de "Dünya Antalyasporlular Günü"nü kutlayanlar arasında yer aldı.

Burdur Kampında Çifte Kutlama

Öte yandan, Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'un Burdur kampında "07.07 Dünya Antalyasporlular Günü" ve takımın yeni transferi Bosna Hersekli kaleci Kenan Piric'in doğum günü birlikte kutlandı.

Kaynak: AA