Rizespor Kayserispor maçının biletleri satışa çıktı Rizespor Kayserispor maçının biletleri satışa çıktı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Veteranlar Futbol Turnuvası’nda 45 yaş ve üzeri futbolseverler kıyasıya mücadele etti. Turnuvanın şampiyonu Kotçu Mithat Masterlar Takımı oldu.

Turnuva Hakkında

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da sporun yaygınlaşması ve vatandaşların spora teşvik edilmesi amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından, 45 yaş ve üzeri sporseverlerin katılımıyla ‘Veteranlar Futbol Turnuvası’ düzenlendi.

A W124239 04

Şampiyon Belli Oldu

Turnuvada finalde ASKF Masterlar’ı yenen Kotçu Mithat Masterlar Takımı şampiyon oldu. Turnuvaya iki grupta toplam 11 takım katıldı. Katılımcı takımların kadroları 12 kişiden oluştu. Gruplarında ilk 4 sırayı alan takımlar üst tura yükseldi. Takımlar, finale kalabilmek için kıyasıya mücadele etti. Çeyrek final ve yarı final maçlarının ardından üçüncülük ve şampiyonluk maçları oynandı ve turnuva tamamlandı. Şampiyon olan Kotçu Mithat Masterlar Takımı, şampiyonluk kupasını alırken, 2. ve 3. olan takımlara ise madalyaları verildi.

Kaynak: Haber Merkezi