Yenialanya'nın haberine göre; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, otelcilerin kulak kesildiği sözler sarf etti. Akşener, bazı polis müdürlerinin otel işlettiğini ve bu yerlerde fuhuş yapıldığını iddia etti.

Öğrenciye Sözlü Şiddet Uygulayan Servis Şoförü Gözaltına Alındı Öğrenciye Sözlü Şiddet Uygulayan Servis Şoförü Gözaltına Alındı

Antalya ve Alanya’da çok sayıda otelin bulunduğu düşünüldüğünde, vatandaşlar burada da böyle bir durum olup olmadığını merak ediyor. Şile’de gerçekleştirilen istişare toplantısının açılış konuşmasını yapan Meral Akşener, şoke eden bir suçlama dile getirdi.

Otel sahibi polis müdürleri olduğunu ve burada yetim kız çocuklarına fuhuş yaptırıldığını öne süren Meral Akşener şöyle konuştu: “Size daha ilginç bir şey anlatayım. Ben bunu eski içişleri bakanı olduğum için çok yakından izliyorum. Otel işleten polis müdürleri var. Bu otellerde fuhuşun dışında, yetim kızlar çalıştırılıyor. Biz bunlara karşı çıktığımız için, bunlara göz yumdurmadığımız için İYİ Parti’ye karşı psikolojik savaş yürütüyorlar. Ama karşılarında merhum Teoman Koman’ın öğrencisi var. Kimin eli kimin beli daha güçlü hep birlikte göreceğiz.”

ALANYA VE ANTALYA’DA DA BÖYLE Mİ?

Akşener’in bu ifadelerinden sonra Alanya ve Antalya’daki otellerde de bu tür bir yapılanma olup olmadığı akıllara geldi.

Kaynak: Haber merkezi