Siyaset Haberleri

Serik'te kazanan ilk CHP'li olacağım

Serik'te kazanan ilk CHP'li olacağım

CHP Serik Belediye Başkan Aday Adayı Antropolog Himmet Cansız "Aday gösterilirsem Serik tarihinde kazanan ilk CHP adayı ben olacağım. İl ve ilçe örgütümüzün desteği, halkımızın oyları ile bu kötü gidişata dur diyeceğiz" dedi.

Oku
'Saraya kaynak var  EMEKLİYE YOK'

'Saraya kaynak var EMEKLİYE YOK'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Türkiye'de bir saray ekonomisi, bir de halkın ekonomisinin oluştuğunu ileri sürerek, sarayda Lale Devri yaşandığını söyledi. Salıcı, "Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili Meclis'te konuyu gündeme getirdik. İktidar 'kaynak yok, maliyet büyük' diyor. Sarayı yaparken, kaynak var, emekliye kaynak yok” dedi.

Oku
CHP, ‘Tebdili kıyafet’le aday arayacak

CHP, ‘Tebdili kıyafet’le aday arayacak

CHP Parti Meclisi üyeleri ve milletvekilleri belediye başkan adaylarını belirlemek için Antalya ile birlikte 44 ilde sahaya iniyor.

Oku
Uğur Şener meclis üyesi adayı

Uğur Şener meclis üyesi adayı

Antalya’nın tanınmış simalarından Uğur Şener, yerel seçimlerde CHP’den Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olmak için başvurusu yaptı.

Oku
CHP'de kritik viraj

CHP'de kritik viraj

Yerel seçim hazırlıklarını hızlandıran CHP'de aday adaylığı başvuruları 19 Ekim'de son bulacak. Büyükşehir için 4 isim anılırken, Konyaaltı ve Muratpaşa için aday adayı rekoru kırılması bekleniyor.

Oku
CHP’de bölge toplantısı

CHP’de bölge toplantısı

CHP’de ‘ 2019 Yerel Seçimlerine Hazırlık ve Değerlendirme Toplantısı’ Antalya İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde bugün gerçekleştiriliyor.

Oku
Başkanların Böcek çıkarması

Başkanların Böcek çıkarması

CHP Antalya eski İl Başkanı Mustafa Erdem ve beraberindeki eski ve mevcut ilçe başkanları dün adı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak anılan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

Oku
Böcek ödülünü Kılıçdaroğlu’ndan aldı…

Böcek ödülünü Kılıçdaroğlu’ndan aldı…

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarafından törende, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden ödülünü aldı.

Oku
Uysal’dan gövde gösterisi

Uysal’dan gövde gösterisi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP İl Binası önünde düzenlenen ve partililerin büyük destek verdiği törenle aday adaylığını açıkladı. Uysal, “Bilimsel olduğunu gördüğüm anketlerde açık farkla en ön pozisyonda olduğumu gördüm. Birkaç gün tereddüt ettim ama memleket ve Antalyamız söz konusu olduğu için aday adayı olma kararı verdim“ dedi.

Oku
   Topaloğlu da aday  adaylığını açıkladı

Topaloğlu da aday adaylığını açıkladı

CHP’den Kemer Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapan Necati Topaloğlu, “Kemer'e daha iyi bir hizmet verebilmek en büyük derdimiz. Kemer'i layık olduğu yere taşımak için hazır olduğuma inanıyorum” dedi.

Oku