Siyaset Haberleri

Seçim yasakları başlıyor

Seçim yasakları başlıyor

24 Haziran Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için propaganda serbestliği ve bir kısım seçim yasakları bugün başlıyor. Seçim gününe kadar Başbakan ve bakanlarla, milletvekilleri, yurt içinde yapacakları seçim propagandası ile ilgili gezileri makam otomobilleri ve resmi hizmete tahsis edilen vasıtalarla yapamayacak, anket açıklanamayacak.

Oku
   İYİ Parti’den ATSO ziyareti

İYİ Parti’den ATSO ziyareti

İyi Parti Antalya İl Başkanı Nizamettin Sağır, İl yöneticileri ve partisinin Antalya Milletvekili Adayları Feridun Bahşi, Musa Ertugan, Meryem Aydoğan ve Yakup Cem Çınar ile birlikte Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO) Başkanı Davut Çetin’i ziyaret etti. Başkan Sağır ve aday Bahşi, partilerinin özellikle iş dünyasına yönelik tespitlerini ve çözüm önerilerini anlattılar.

Oku
 CHP’li Özer : Antalya’da ‘İnce’ artış var

CHP’li Özer : Antalya’da ‘İnce’ artış var

CHP Antalya milletvekili adayı Aydın Özer, iki hafta kalan seçimler için çalışmaya son hız devam ediyor. Bugüne kadar 13 ilçede vatandaşla görüştüklerini belirten Özer, “Halkın olumlu yaklaşımı memnuniyet verici ve giderek artan bir Muharrem İnce ilgisi var” dedi.

Oku
‘Akşener Gönüllüleri’  bağışa ara vermiyor

‘Akşener Gönüllüleri’ bağışa ara vermiyor

‘Akşener Gönüllüleri’ İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır ile birlikte Aspendos Bulvarı’ndaki İş Bankası’na giderek Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener hesabına bağış yaptılar.

Oku
Güçlü demokrasi katılımcı anlayış

Güçlü demokrasi katılımcı anlayış

İyi Parti Antalya Milletvekili Adayı Hasan Subaşı, “ Dünyada yüzyıldır yerelleşme ve katılımcı model hakimdir. Yerel yönetimler ve sivil toplum güçlendirilmiş, güçlü demokrasi ile katılımcı anlayış hakim olmuştur” dedi.

Oku
Perinçek: Borç batağından  devrim yaparak çıkarız

Perinçek: Borç batağından devrim yaparak çıkarız

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Doğu Perinçek, Türkiye’nin adeta borç batağında olduğunu iddia ederek, “Çözüm üretmek zorundayız. Devrim yapmalıyız. Bu borç batağından ancak üretim ekonomisiyle çıkarız” dedi.

Oku
Antalyalıların buluşma noktası oldu

Antalyalıların buluşma noktası oldu

Antalya’nın en ünlü ve en işlek caddelerinden biri olan Yüzüncü Yıl Caddesi’nde bulunan İYİ Parti Seçim Ofisi Antalyalıların buluşma noktası. Her yaştan Antalyalının bir araya geldiği, sohbet ettiği ofiste gençler de gönüllü olarak çalışıyor.

Oku
Gül’den Kılıçdaroğlu’na Atatürk tablosu

Gül’den Kılıçdaroğlu’na Atatürk tablosu

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve CHP’nin en genç milletvekili Adayı İsmail Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Atatürk tablosu hediye ettiler.

Oku
ASALA terör örgütüne  inat diplomat oldum

ASALA terör örgütüne inat diplomat oldum

Dışişleri Bakanı AKP Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, “Lise yıllarımdan itibaren diplomat olmayı istiyordum. O yıllarda Ermeni terör örgütü ASALA diplomatlarımızı öldürdüğü için ben de diplomat olmak istemiştim” dedi.

Oku
“Ülkemizde gerginlik,  kavga istemiyoruz”

“Ülkemizde gerginlik, kavga istemiyoruz”

Antalyalılarla iftar yemeği yiyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,“Ülkemizde gerginlik, kavga istemiyoruz. Bütün coğrafya barış içinde olsun istiyoruz. Huzuru yakalamak, adaleti, hakkı ve hukuku yakalamak hepimizin ortak görevi olmalıdır” dedi.

Oku