Antalya'nın çeşitli mahallelerinde 17 Haziran 2024 tarihinde yapılacak olan planlı bakım ve yatırım çalışmaları sebebiyle elektrik kesintileri olacak. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre kesintiler belirli saat aralıklarında gerçekleşecek.

Elektrik Kesintisi Ne Zaman Olacak?

Antalya'nın farklı ilçelerinde 17 Haziran 2024 tarihinde bazı mahallelerde planlı yatırım ve bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacak. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinde yayınlanan bilgilere göre, bu kesintiler belirli saat aralıklarında gerçekleşecek.

Adana'da kanalda yüzen çocukları tek tek çıkardı Adana'da kanalda yüzen çocukları tek tek çıkardı

Hangi İlçelerde Kesinti Olacak?

Kesintilerin yaşanacağı ilçeler ve mahalleler Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından detaylı bir şekilde açıklandı. Elektrik kesintisi yapılacak bölgeler arasında Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı ve Döşemealtı gibi ilçeler bulunuyor.

Kesinti Saatleri Neler?

Planlı kesintiler, her mahalle için belirli saatlerde yapılacak. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin sitesinde yayınlanan bilgilere göre, bazı mahallelerde sabah saatlerinden itibaren başlayacak olan kesintiler, akşam saatlerine kadar sürebilecek.

Bugün İçin Planlı Kesinti Bulunmuyor

Antalya ve ilçelerinde 17 Haziran dışında, bugün için herhangi bir planlı kesinti bulunmamaktadır.

Muhabir: TAYFUN AKYATAN