Manisa'nın Salihli ilçesinde, bir apartmanın asansöründe anne ve kızı ölü bulundu.

Manisa'nın Salihli ilçesinde anne ve kızının oturdukları binanın asansöründe ölü bulunmalarına ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında, olaya karıştığı düşünülen A.Y. isimli kişi gözaltına alındı. Salihli Cumhuriyet Başsavcılığı, gerçekleşen olayın ardından yürütülen soruşturmada, anne ve kızın vücutlarında herhangi bir yara veya kesici alet izine rastlamazken, havasızlık nedeniyle boğulma olasılığını da değerlendirdi. Cinayet şüphesi üzerinde duran savcılık, bu doğrultuda çalışmalarını sürdürürken, Devrim Güler’in alt komşusu olan A.Y., Ankara'ya uçakla gitmiş ve gözaltına alınarak Ankara'da işlemleri tamamlandıktan sonra Salihli'ye getirileceği öğrenildi.

Manisa'nın Salihli ilçesinde, bir apartmanın asansöründe ölü bulunan anne ve kızın cenazeleri, İzmir Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Olay, Kocaçeşme Mahallesi'nde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Bina sakinlerinden biri asansörle aşağıya inmek için asansörü çağırdığında, asansör kapısını açarak içeri girmek istediğinde, 2 kişinin hareketsiz yattığını fark etti. Hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, anne Devrim Güler (48) ve kızı Doğa Etyemez'in (18) hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemelerin ardından anne kızın cansız bedenleri, Salihli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cenazeler daha sonra İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Ne olmuştu?

Bir apartman sakininin asansörü çağırması üzerine kapı açıldığında, içeride hareketsiz yatan iki kişiyi görmesi üzerine sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, anne Devrim Güler (48) ve kızı Doğa Etyemez'in (18) hayatını kaybettiğini belirledi. Cansız bedenler, yapılan incelemelerin ardından Salihli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

AW079665_08AW079665_07

'Arabama yumurta var' dedi kaçtı 19 bin TL ceza yedi 'Arabama yumurta var' dedi kaçtı 19 bin TL ceza yedi

AW079665_02

AW079665_03

AW079665_06

AW079665_05

Kaynak: İHA