Sosyal Medya Fenomenleri Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Hakkında Soruşturma Sosyal Medya Fenomenleri Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Hakkında Soruşturma

Manisa'nın Salihli ilçesinde, oturdukları binanın asansöründe ölü bulunan Devrim Güler (48) ile kızı Doğa Etyemez'in (18) katili oldukları iddia edilen komşuları Atalay Yüksel, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yüksel, ifadesinde Devrim Güler ile gönül ilişkisi kurmak istediğini ancak Güler'in kızı Doğa Etyemez'in buna izin vermediğini belirterek, bu nedenle önce Doğa'yı, ardından da eve gelen annesi Devrim Güler'i öldürdüğünü itiraf etti.

Salihli'nin Kocaçeşme Mahallesi'nde bulunan apartmanda yaşanan olayda, bina sakinleri, Devrim Güler ve kızının asansörde ölü bulunması üzerine durumu polise bildirdi. Yapılan soruşturma sonucunda, anne ve kızının telle boğularak öldürüldüğü belirlendi. Araştırmalar neticesinde katil zanlısının, alt komşu Atalay Yüksel (57) olduğu tespit edildi.

Atalay Yüksel, olaydan sonra önce trenle İzmir'e, oradan da uçakla Ankara'ya kaçtı. Ancak dün akşam saatlerinde yakalanarak Salihli'ye getirildi. Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde suçunu itiraf eden Yüksel, ardından Adliye'ye sevk edildi. Yüksel'in ifadesinde, Devrim Güler ile gönül ilişkisi yaşamak istediğini ancak Güler'in kızı Doğa Etyemez'in bu ilişkiye karşı çıkması üzerine evde çıkan tartışma sonucunda olayı gerçekleştirdiğini belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi