Beykoz Örnekköy'de Fabrikada Yangın: İtfaiye Ekipleri Alevlerle Mücadele Ediyor Beykoz Örnekköy'de Fabrikada Yangın: İtfaiye Ekipleri Alevlerle Mücadele Ediyor

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde meydana gelen trajik bir kazada, parka giden bir anne ve çocuklarına iş makinesi çarptı. Kazada bebek hayatını kaybederken, anne ve 3 yaşındaki çocukları kurtuldu. Olay, Kazım Karabekir Mahallesi Alkın Sokak'ta gerçekleşti. İddialara göre, Şahin S. tarafından kullanılan iş makinesi, geri manevra yaparken 29 yaşındaki Ceylan Şahin ve çocuklarına çarptı. Elis Ada isimli bebek, iş makinesinin altında kalması sonucu feci şekilde yaşamını yitirdi. Anne Ceylan Şahin ile 3 yaşındaki kızı Gülbeyaz ise kazayı yara almadan atlattı. Ceylan Şahin, hamile olduğu öğrenilen bir anne olarak, bebeğinin öldüğünü görünce büyük bir şok yaşadı.

Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri, tedbir amaçlı olarak anne ve 3 yaşındaki çocuğu hastaneye sevk etti. Baba Mehmet Şahin ve akrabaları ise olay yerine gelerek büyük bir üzüntü yaşadı. Baba, ölen bebeğinin oyuncağına sarılarak, "Elis hadi kalk kızım" diye feryat etti. Polis ekipleri, olayla ilgili inceleme başlattı.

Anne Ve Bebekleri Iş Makinesinin Altında Kaldı5 Result

Anne Ve Bebekleri Iş Makinesinin Altında Kaldı7 Result

Anne Ve Bebekleri Iş Makinesinin Altında Kaldı2 Result

Anne Ve Bebekleri Iş Makinesinin Altında Kaldı6 Result

Anne Ve Bebekleri Iş Makinesinin Altında Kaldı9 Result

Anne Ve Bebekleri Iş Makinesinin Altında Kaldı8 Result

Anne Ve Bebekleri Iş Makinesinin Altında Kaldı3 Result

Anne Ve Bebekleri Iş Makinesinin Altında Kaldı4 Result

Anne Ve Bebekleri Iş Makinesinin Altında Kaldı Result

Kaynak: İHA