Çanakkale Biga'da mahkemeden satılık 1.194 m² arsa Çanakkale Biga'da mahkemeden satılık 1.194 m² arsa

Ankara Kahramankazan'da 3.311 m² arsa mahkemeden satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/57 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :

Ankara İl, Kahramankazan İlçe, SARAY(İ) Mahalle/Köy, 3592 Ada, 1 Parsel, Taşınmaz tapu kaydında arsa vasfındadır. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Köşe parsel olup, güneybatı ve kuzey batı cephesinde iki taraflı olarak imar yoluna cephelidir. Kıymet takdirine konu teşkil eden 3592 ada 1 parsel no?lu taşınmaz; Ankara- İstanbul (Anadolu) Otoyoluna 145 metre, Saray Mahalle merkezine 3,25 km, Ankara İstanbul karayoluna 2.88 km, Kahramankazan Belediye Başkanlığına 19,66 km, Kahramankazan Kaymakamlığına 21,38 km, Tusaş Türk Havacılık yerleşkesine 4,59 km mesafededir. (Kuş Uçuşu, Yaklaşık) Taşınmaz topoğrafik olarak düz bir zemine sahiptir. Alt yapı hizmetleri tamamlanarak, iki cepheli imar yolu asfaltlanmıştır. Ankara-İstanbul Otoyolundan Saraykent'e bağlantı yolu açılmış olup, özel araçlar ile ulaşım imkanı daha da kolaylaşmıştır. Taşınmazın bulunduğu bölgede, değişik konularda faaliyet gösteren imalathane ve fabrikalar bulunmakta olup, yeni yapılaşan ve yapılaşması devam eden bir bölgedir.

Adresi : Saray (İ) Mah. Kahramankazan / ANKARA
Yüzölçümü : 3.311 m2
Arsa Payı : Tam
İmar Durumu : Parsel 1/1000 ölçekli imar planı, Kullanım: Küçük Sanayi Alanı, Yapı Nizamı: Bitişik, Emsal: 0,60 Yençok: 17,50 metre yapılaşma koşullarına sahiptir.
Kıymeti : 22.183.700,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Editör: Esra Köksal Tarı