Türkiye'nin ilk çarşaflı adayı HÜDA PAR'dan! Türkiye'nin ilk çarşaflı adayı HÜDA PAR'dan!

AK Parti, 31 Mart 2024 Mahalli İdari Seçimler kapsamında Karabük, Kütahya ve Bilecik belediye başkan adaylarını belirledi.

Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı

Daha önce AK Parti Karabük Gençlik Kolları Başkanlığı, Belediye meclis üyeliği ve son olarak AK parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığı görevinde bulunan 36 yaşındaki Özkan Çetinkaya, 31 Mart Yerel seçimlerinde AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan adayı oldu.

Ak Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı

AK Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı 

AK Parti'nin Kütahya Belediye Başkan Adayı Kamil Saraçoğlu oldu. Saraçoğlu, adalığının tebliğ edilmesinin ardından yaptığı açıklamada, '31 Mart seçimlerinde halkımızın tercihi ile İnşallah AK Parti bayrağını tekrar Kütahya'da dikerek AK Parti Belediyeciliğinin devam etmesi inşallah bizlere nasip olacak' dedi.

Ak Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı

AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı

AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti Bilecik Belediye Başkan adayının, Bilecik Belediyeler Birliği ve Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman olduğunu duyurdu. Yıldırım ve Yaman'ın yarın Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek aday tanıtım programına katılacağı öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi