Gülseren Budayıcıoğlu'nun dokunuşlarıyla hayat bulan "Yalı Çapkını" dizisinde Korhan Ailesi'nin gelini Seyran olarak tanıdığımız Afra Saraçoğlu, genç yaşına rağmen gösterdiği başarı ile dikkat çekiyor. 2 Aralık'ta kutlayacağı 26. yaş günü öncesinde dostlarıyla unutulmaz bir gece geçirdi.

afra saraçoğlu 1

ERKEN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Saraçoğlu, erken doğum günü partisi organize etti.

Nebahat Çehre’den Samimi İtiraflar: 1988’den Beri Aşık Olmadım Nebahat Çehre’den Samimi İtiraflar: 1988’den Beri Aşık Olmadım

Beril Pozam, Taro Emir Tekin, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Çağlar Ertuğrul gibi birçok ismin katıldığı partiden kareler sosyal medyadan paylaşıldı.

afra saraçoğlu 2

Afra Saraçoğlu'nun "Fazilet Hanım ve Kızları" dizisindeki partneri Çağlar Ertuğrul partiye sevgilisi Kayla Manukyan ile katıldı.

Ertuğrul, eski partneri ile verdiği poza "İyi ki doğdun" notunu düştü.

afra saraçoğlu 3

Yalı Çapkını dizisinin Orhan'ı Emre Altuğ, partiden bir kare paylaştı. Altuğ, "İyi ki doğdun güzellik" ifadelerini kullandı.

afra saraçoğlu 4

"NE GECEYDİ AMA"

Dizide "Gülgün" karakterine hayat veren Gözde Kansu da partiye katılanlar arasındaydı. Kansu, Saraçoğlu'nun yeni yaşını "İyi ki doğdun. En güzel yılların daha yeni başlasın. Ne güzel geceydi ama" sözleriyle kutladı.

afra saraçoğlu 5

"SÜPER YAŞLARIN OLSUN"

"İkinci Şans" adlı filmde Saraçoğlu'nun annesine hayat veren Nurgül Yeşilçay da partiye katıldı. Yeşilçay, Saraçoğlu ile sarıldıkları fotoğrafa "Süper yaşların olsun güzellik" notunu düştü.

afra saraçoğlu 6

Kaynak: HABER MERKEZİ