Denizli'nin Çivril ilçesine bağlı Tekke Mahallesi'nde yaşanan trafik kazasında, 65 yaşındaki Ramazan Mermer'in yönetimindeki araç takla atarak alev aldı. Kazada, aynı ismi taşıyan dede ve torunu hayatını kaybederken, diğer kardeş ve anne ise yaralandı.

Gebze'de Beton Elektrik Direğine Çarpan Otomobil Kazası: 3 Yaralı Gebze'de Beton Elektrik Direğine Çarpan Otomobil Kazası: 3 Yaralı

Virajı Alamayan Araç Şarampole Devrildi

Olay, karanlıkta geç fark edilen virajın alınamaması sonucu meydana geldi. Sürücü Ramazan Mermer'in kontrolünü kaybettiği araç şarampole devrilerek anında alev aldı. Araçta bulunan Mukaddes Mermer, kendi çabalarıyla bir çocuğunu kurtarırken, dedesiyle aynı adı taşıyan 4 yaşındaki Ramazan ise araçta mahsur kaldı ve hayatını kaybetti.

Adları Da Kaderleri De Aynı! Araçta Sıkışan Dede Torun Diri Diri Yandı

Olay Yerine Çağrılan İtfaiye Ekipleri Cenazeleri Araçtan Çıkardı

Yanan araçta mahsur kalan dede ve torunun cansız bedenleri, olay yerine çağrılan itfaiyenin yangını söndürmesinin ardından çıkartıldı. Cenazeler, Çivril Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Anne Mukaddes Mermer ve diğer çocuğunun tedavi altına alındığı belirtildi.

Adları Da Kaderleri De Aynı! Araçta Sıkışan Dede Torun Diri Diri Yandı

Cenazeler Tekke Köyü'nde Toprağa Verilecek

Dede ve torunun cenazeleri, PAÜ Hastanesi Adli Tıp morgunda yapılacak otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından Çivril'e bağlı Tekke köyünde toprağa verilecek. Anne Mukaddes Mermer ve diğer çocuğunun sağlık durumlarının stabil olduğu belirtildi. Ramazan Mermer ve torunu minik Ramazan'ın fotoğrafları, ailelerini yasa boğdu.

Denizlili kayıp iş adamından acı haber! Denizlili kayıp iş adamından acı haber!

Kaynak: İHA