Adana Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde suç ve suçlularla etkin bir şekilde mücadele ediyor. Son bir hafta içerisinde gerçekleştirilen operasyonlarda, çeşitli suçlardan aranan 450 şüpheli yakalandı. Yakalanan kişiler arasında, 137'si tutuklandı.

Operasyon Detayları

Polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetim ve operasyonlarda dikkat çekici miktarda suç unsuru ele geçirildi. Operasyonlar sonucunda toplamda 68 ruhsatsız tabanca, 23 ruhsatsız tüfek, 9 kuru sıkı tabanca ve 748 fişek bulundu.

A W229606 01

Son Dakika: Yunanistan'da deprem oldu! Son Dakika: Yunanistan'da deprem oldu!

Araç ve Mal Ele Geçirme

Adana Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonlarda 11 motosiklet, 4 araç ve 1 elektrikli bisiklet çalıntı olarak tespit edilerek ele geçirildi.

İş Yerlerine Yapılan Baskınlar

Belirtilen tarih aralığında, Adana Emniyet Müdürlüğü ekipleri 2 iş yerine yasadışı kumar oynatma suçu nedeniyle operasyon düzenledi.

İdari Para Cezaları

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonlar kapsamında toplamda 74 kişiye 726 bin 298 TL idari para cezası uygulandı.

Adana'da ahşap imalathanesinde korkutan yangın! 3 TOMA müdahale etti Adana'da ahşap imalathanesinde korkutan yangın! 3 TOMA müdahale etti

Kaynak: İHA