Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı Gülbahçesi Mahallesi'nde, bir kadın sulama kanalına atladı, onu kurtarmaya çalışan kocası akıntıya kapıldı.

A W227939 04 Result

İddialara göre, Duvar Bozo (33) ve eşi Vehibe C. (24), motosikletleriyle seyir halindeyken kanal kenarında durakladılar. Burada bir süre sohbet ettikten sonra Vehibe C., bilinmeyen bir nedenle kanala atladı. Eşini kurtarmak isteyen Duvar Bozo da hemen ardından suya atladı. Ancak çevredeki vatandaşların müdahalesiyle Vehibe C. kurtarılırken, Duvar Bozo akıntıya kapılarak gözden kayboldu.

Bolu'da Kasksız Kaza Yapan Motosiklet Sürücüsü Yoğun Bakımda Hayatını Kaybetti Bolu'da Kasksız Kaza Yapan Motosiklet Sürücüsü Yoğun Bakımda Hayatını Kaybetti

A W227939 03 Result

Kurtarma Çalışmaları Başlatıldı

İhbar üzerine bölgeye hızla sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Özellikle Sualtı Grup Amirliği'nin 'Kurbağa ve Gemi Adamlar' ekibi, Duvar Bozo'yu bulmak için yoğun bir arama çalışması başlattı. Ancak şu an için kayıp şahıs hala bulunabilmiş değil.

A W227939 06 Result

Adana'da dehşet! Gasp ettikleri kadını tekel bayide vurdular Adana'da dehşet! Gasp ettikleri kadını tekel bayide vurdular

Kaynak: İHA