21 Ocak TV yayın akışında bu akşam ne var? TRT, Kanal D, Fox Tv, Show Tv, Atv, Star Tv, Tv8'in resmi sitelerinde yayınlanan ve bugünün Tv akışını gösteren diziler ve programlar belli oldu. İşte o liste.

Türkiye'de Karakulak Türüne İlk Kez GPS Takip Cihazı Takıldı Türkiye'de Karakulak Türüne İlk Kez GPS Takip Cihazı Takıldı

TRT 1 YAYIN AKIŞI

  • 06:05 Beni Böyle Sev
  • 08:40 Alparslan: Büyük Selçuklu
  • 11:45 Enine Boyuna
  • 13:00 Lingo
  • 14:20 Yabancı Sinema Hugo
  • 17:15 Kod Adı Kırlangıç
  • 19:00 Ana Haber
  • 20:00 Teşkilat
  • 00:15 3’te 3
  • 01:30 Gönül Dağı
  • 04:00 Beni Böyle Sev

ATV YAYIN AKIŞI

  • 07:30 ATV’de Hafta Sonu
  • 10:00 Nihat Hatipoğlu İle Kur’an ve Sünnet
  • 11:30 Dizi TV
  • 12:30 Kardeşlerim
  • 16:55 Yabancı Sinema Kaos Yürüyüşü
  • 19:00 ATV Ana Haber
  • 20:00 Yabancı Sinema Örümcek Adam: Eve Dönüş
  • 22:25 Yıldızlar Bana Uzak
  • 01:50 Kuruluş Osman
  • 04:30 Aldatmak

STAR TV YAYIN AKIŞI

  • 07:00 Karlar Kraliçesi
  • 08:15 Dr. Özgür Koldaş İle Sağlık Gündemi
  • 09:00 Ömer
  • 11:00 Tülin Şahin İle Moda
  • 12:00 Vahe İle Tatildeki Mutluluk
  • 14:00 Sakla Beni
  • 16:00 Yalı Çapkını
  • 18:15 Star Ana Haber
  • 19:00 Çok Güzel Hareketler 2
  • 20:00 Çok Güzel Hareketler 2
  • 23:45 Yabancı Sinema Geçit Yok
  • 01:45 Yabancı Sinema Geçit Yok
  • 03:45 Türki Müziği
  • 04:45 Fazilet Hanım ve Kızları

KANAL D YAYIN AKIŞI

  • 07:00 Yabancı Damat
  • 08:30 Konuştukça
  • 09:30 Set Ekstra
  • 09:45 Magazin D Pazar
  • 12:45 Evrim Akın İle Ev Gezmesi
  • 13:45 Arda İle Omuz Omuza
  • 14:45 Arka Sokaklar
  • 18:30 Kanal D Ana Haber
  • 20:00 Yargı
  • 00:15 Üç Kız Kardeş
  • 03:00 Poyraz Karayel
  • 04:30 5N1K
  • 05:00 Afili Aşk

SHOW TV YAYIN AKIŞI

  • 08:15 Yerli Sinema Son Hıçkırık
  • 10:00 Pazar Sürprizi
  • 13:00 Yerli Sinema İbo İle Güllüşah
  • 15:30 Kızılcık Şerbeti
  • 18:25 Hafta Sonu Ana Haber
  • 20:00 Ne Gemiler Yaktım
  • 00:15 Sandık Kokusu
  • 03:00 Aile
  • 05:30 Sandık Kokusu

FOX TV YAYIN AKIŞI

  • 08:30 Çalar Saat Hafta Sonu
  • 11:15 Ekonomi Arası
  • 11:20 Merve Yıldırım İle Benden Söylemesi
  • 13:00 Kirli Sepeti
  • 16:30 Gaddar
  • 19:00 Fox Ana Haber
  • 20:00 Kirli Sepeti
  • 00:15 Gaddar
  • 05:00 Kefaret
  • 06:00 Her Yerde Sen

TV8 YAYIN AKIŞI

  • 06:00 Oynat Bakalım
  • 07:00 Aşka Düşman
  • 08:00 Türkiye’nin Doktorları
  • 09:00 Gençlik Rüzgarı
  • 10:00 Gazete Magazin
  • 14:15 Cevap Ver Türkiye
  • 16:30 Çarkıfelek
  • 20:00 Survivor All Star 2024
  • 00:15 Survivor Ekstra
  • 01:15 %100 Futbol
  • 02:15 Son Karar
  • 03:00 Gençlik Rüzgarı
  • 03:45 Gazete Magazin
Kaynak: Kardelen ÖZDEMİR