2023 aralık ayında vizyona girecek filmler nelerdir? Bu hafta hangi filmler vizyona girecek? 2023 aralık ayında vizyona girecek filmler nelerdir? Bu hafta hangi filmler vizyona girecek?

Sadece soyadı belirtilen çiftlik sahibi Miao, başlangıçta birkaç koyunun bu davranışa başladığını, ancak daha sonra tüm sürünün bu alışılmadık harekete katıldığını ifade etmişti. Koyunların bu dikkat çeken davranışının ardından, hayvanların bozuk yem tüketmiş olabileceğini öne sürdü. Son olarak, İngiltere'deki Hartpury Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden Profesör Matt Bell, koyunların fiziksel sağlıklarının iyi olduğunu, ancak psikolojik olarak gergin olabileceklerine dair bir iddia ortaya koydu.

Profesör Bell, Newsweek'e yaptığı açıklamalarda, hayvanların sürekli olarak dar bir alanda bulunmalarının bu davranışı sergilemelerine neden olduğunu belirtti. Bir koyunun başlattığı hareketin diğerleri üzerinde sürü psikolojisi şeklinde yayılması sonucunda, dairesel hareketin 12 gün boyunca devam ettiği bildirildi. Koyunların gergin olduğunu vurgulayan Profesör Bell, "Görünüşe göre, koyunlar uzun süre aynı alanda kaldıkları için gerginler ve sürekli olarak aynı hareketi tekrarlıyorlar" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi