Antalya’da Park Halindeki Otomobilde Yangın Çıktı Antalya’da Park Halindeki Otomobilde Yangın Çıktı

Kütahya'da, 10 gündür kayıp olarak aranan S.Ç. (25), kullanılmayan ve boş haldeki su deposunda çıplak bir şekilde bulundu. İtfaiye ekipleri tarafından mahsur kaldığı su deposundan kurtarılan S.Ç., hastanedeki tedavisinin ardından hırsızlık suçlamasıyla arandığı tespit edilerek gözaltına alındı.

Evliya Çelebi Mahallesi'nde, belediyeye ait eski su deposunda mahsur kaldığı ihbarı üzerine polis ve itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Su deposuna gelen ekipler, yaklaşık 7 metre derinlikte çıplak bir halde bulunan S.Ç.'yi halat yardımıyla kurtardı. S.Ç., ilk müdahalesinin ardından hastaneye sevk edildi.

Akli dengesinin yerinde olmadığı belirtildi

Yapılan incelemede, S.Ç.'nin hırsızlık suçundan arandığı ve 10 gündür kayıp olarak aranan bir şahıs olduğu ortaya çıktı. Akli dengesinin yerinde olmadığı belirtilen S.Ç., hastanedeki tedavisinin ardından hırsızlık suçlamasıyla ilgili yakalama kararı bulunduğu için polis tarafından gözaltına alındı. S.Ç.'nin çıplak bir şekilde su deposunda bulunmasıyla ilgili polis tarafından başlatılan soruşturma ise devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi