Yerel Haberleri

‘Abdülhamit Han’  veda ediyor

‘Abdülhamit Han’ veda ediyor

Kepez Belediye Tiyatrosu(KBT) tarafından sahnelenen“Abdülhamit Han” adlı tiyatro oyunu 2017 yılı sezonuna veda ediyor.

Oku

Döşemealtı doğalgazla buluştu

Türkiye’nin en yaygın 2. doğal gaz dağıtım şirketi olan Enerya, Antalya’da sürdürdüğü doğal gaz çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 2007 yılından itibaren Antalya’yı doğal gaz konforu ve ekonomisiyle buluşturan Enerya, dün Döşemealtı ilçesine gaz arzı sağladı.

Oku
‘Bisikletini kap ‘Kepez’e gel ‘

‘Bisikletini kap ‘Kepez’e gel ‘

Kepez Belediyesi tarafından hizmete açılan Kepez Park Orman, ‘Dağ Bisiklet Yarışı’ ile bisiklet tutkunlarına ev sahipliği yapacak.

Oku
ASAT’tan ‘geçici abonelik’ uygulaması

ASAT’tan ‘geçici abonelik’ uygulaması

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, yeni düzenleme abone türlerinde de büyük değişikliğe gidiyor. Başkan Menderes Türel, tarım ve hayvancılıkla uğraşan, abonelik alamayan vatandaşların sorunlarına özel abonelik imkanlarıyla kolaylık sağlanacağını söyledi.

Oku
Kepez’de  ‘Aile İçi Şiddeti  Önleme Semineri’

Kepez’de ‘Aile İçi Şiddeti Önleme Semineri’

Kepez Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliğiyle ‘Aile İçi Şiddeti Önleme Semineri’ düzenleniyor

Oku
Kepez’de  ‘Gençlik Buluşmaları’

Kepez’de ‘Gençlik Buluşmaları’

Öğrencilerin eğitim, sosyal, spor ve kültür-sanat yaşamlarına katkı koymak amacıyla birçok projeler geliştiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ‘Kepez Gençlik Buluşmaları’ etkinliği ile de okullar da öğrenciler ile bir araya geliyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her eğitim ve öğretim yılında düzenlenen‘Kepez Gençlik Buluşmaları’na bu yıl Çağlayan Anadolu Lisesi’nde start verdi. Kepez’in ilk eğitim kurumlarından biri olan Çağlayan Lisesi’nin yönetimi tarafından karşılanan Başkan Hakan Tütüncü önce talep edilen okul ihtiyaçlarının belirlenmesi için okul yönetimi ile görüşme yaptı.

Oku
Muratpaşa Teknoloji Sınıfları ödüllendirildi

Muratpaşa Teknoloji Sınıfları ödüllendirildi

Muratpaşa Belediyesi’nin Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, Vostalya ve Motosiklet Grubu işbirliğiyle Ramazan Savaş Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi'nde açılan teknoloji sınıfları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ‘Yenilikçilik’ ödülüne değer görüldü.

Oku
Muhtarlar dayanışma yemeğinde buluştu

Muhtarlar dayanışma yemeğinde buluştu

Memurevleri Mahalle Muhtarı Muhammet Bıcıoğlu tarafından önceki akşam Muratpaşa İlçesi 56 mahalle muhtarına dayanışma ve kaynaşma yemeği verildi. Bıcıoğlu, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın da katıldığı yemekte Uysal’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Oku
Konyaaltı İzmir Fuarı’da tanıtıldı

Konyaaltı İzmir Fuarı’da tanıtıldı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Turkey Travel İzmir Fuarı’na katılarak, Konyaaltı’nın eşsiz güzelliklerini tanıttı.

Oku
Sevgi varsa engel yok

Sevgi varsa engel yok

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Cam Piramit’te düzenlenen yemekte engelli bireyler ve aileleriyle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, “Ben bu görevde oldukça en büyük hedefimiz, önceliğimiz engelsiz Antalya olacaktır. Hep birlikte dünyanın en engelsiz şehri olmayı hedefleyeceğiz ve başaracağız” dedi.

Oku