Özel Haber Haberleri

Fırtına öncesi sessizlik!

Fırtına öncesi sessizlik!

-İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır, son dönemde vatandaşın mevcut partilerden umudunu yitirdiğinin net bir şekilde ortada olduğunu belirterek “Umudun, huzurun ve kardeşliğin adı İYİ Parti’dir” diye konuştu.

Oku

Muratpaşa İmar’da değişim!

Muratpaşa Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Deniz Duğan görevden alındı. Duğan’ın yerine Etüd Proje Müdürü Tuna Hatipoğulları Yılmaz atandı. Edinilen bilgiye göre Duğan, Yılmaz’ın yerine görevlendirilirken, bu görev değişikliği Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın iradesiyle gerçekleşti.

Oku
Dizüstü pazarının  lideri LENOVO

Dizüstü pazarının lideri LENOVO

Lenovo Türkiye Pazarlama Direktörü Aysun Karabıyık Sarıkaya, ülkemizde en çok tercih edilen bilgisayar markası olan Lenovo’nun 2016 yılını yüzde 21’lik oranla Türkiye dizüstü bilgisayar pazarının lideri olarak kapattığını söyledi

Oku
Akdeniz risk altında!

Akdeniz risk altında!

“Kıyı Bölgelerinde Mimarlık: Akdeniz’in Doğa Ve Kültür Değerleri Risk Altında” paneli, 16 Aralık Cumartesi günü Manavgat’ta Manavgat Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Panele ülkenin konusunda uzman bili insanları katılacak.

Oku
Kaş’a otoyol istemiyoruz

Kaş’a otoyol istemiyoruz

-Kaş ile Kalkan arasında bulunan Türkiye’nin tanıtım yüzü Kaputaş Plajı’nın hemen üzerinden geçmesi beklenen otoyol projesi yargıya taşındı. Antalya 2. İdare Mahkemesi’nde görüşülen davaya Kaşlılar büyük ilgi gösterdi.

Oku
Zammın gerekçesi olmaz!

Zammın gerekçesi olmaz!

-Tüketici Başvuru Merkezi Genel Başkanı İbrahim Güllü, ASAT Genel kurulunda CHP’nin ret oyuna karşılık oy çokluğuyla kabul edilen 2018 yılı için suya yapılan yüzde 12’lik zamma tepki gösterdi.

Oku
Servisçiler fena kapıştı!

Servisçiler fena kapıştı!

Servisçiler Odası Genel Kurulu öncesi başkan adayları Süleyman Şahin ve Arif Aytar, sosyal medyada söz düellosuna girdi. Aytar, odanın zarara uğratıldığını iddia ederken; mevcut başkan Şahin, Antalya Servisçiler Odası’nın kimseye borcu olmadığını kaydetti.

Oku
Falezleri yürüyerek keşfedin

Falezleri yürüyerek keşfedin

-Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi, 23 Aralık Cumartesi günü sabah saat 09.00’da Konyaaltı Falez seyir terasından (müze önü) başlayacak; “Gün Dönümlerinde Bir Ucundan Diğer Ucuna Falez Yürüyüşü” etkinliği düzenliyor.

Oku
Kaş’ın otobanla savaşı

Kaş’ın otobanla savaşı

Türkiye’nin tanıtım yüzü olarak broşürlerde yer alan Kaputaş Plajı’nın hemen üzerinden geçmesi beklenen otoyol projesi bugün yargıya taşınıyor. Bugün saat 10.00’da Antalya 2. İdare Mahkemesi’nde görüşülecek dava öncesinde görüşlerini açıklayan Kaş Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Munise Ozan, Kaş’ın ranta kurban edilmesine izin vermeyeceklerini söyledi.

Oku
TOKİ’den büyük tokat !

TOKİ’den büyük tokat !

100. Yıl Spor Kompleksi’ne ihale yöntemiyle yaptırdığı 33 bin kişilik stadyum ile maç günleri Meltem Mahallesi’ni yaşanmaz hale getiren TOKİ, iştiraki olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından planlamada ‘antrenman sahası’ göstererek, kamuoyunu yanıltmaya çalıştığı 10 bin kişilik Spor Salonu’na bitişik 40 bin metrekarelik alanı MESA Mesken A.Ş.’ye sattı. MESA, sözleşmesi imzalanan ve yer teslimi yapılan alanda 12 katlı apartmanlar, AVM, iş ve eğlence merkezleri yapabilecek.. (

Oku